Traseu Salcia - Barcea - Tecuci
Cursele cu plecare la 14:00 si 19:00 din Tecuci si 15:00 si 16:45 din Salcia circula doar in perioada cursurilor scolare
Localitate / Statie |
|
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Salcia / Statie Salcia | 06:15 | 07:45 | 11:15 | 13:00 | 15:00 | 16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Barcea / Statie Barcea | 06:35 | 08:05 | 11:35 | 13:20 | 15:20 | 17:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tecuci / Autogara Tecuci - Gegi SRL | 06:55 | 08:25 | 11:55 | 13:40 | 15:40 | 17:25 |